Ze Šibřinek,CZ

Vítejte

na stránkách chovatelské stanice britských krátkosrstých koček
"Ze Šibřinek, CZ"
Úvod

Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu, založená v roce 2010 pod chráněným názvem „Ze Šibřinek, CZ“, jsme členy CAT CLUBU - ZO Prahy 8/8.

 

Chováme britské krátkosrsté kočky v krásném zbarvení černá stříbřitá mramorovaná a stříbřitá tečkovaná. Díky známé reklamě jsou často tyto kočky označovány jako "britská kočka whiskas". A samozřejmě nesmím zapomenout na naše pomerančové zlatíčko, červeného tečkovaného kocoura.

 

Naše kočky jsou milovanými členy celé rodiny, volně se pohybují po celém domě a ocení i procházky po zahradě, samozřejmě pouze s naším doprovodem.

 

Odchováváme koťátka pouze s průkazem původu, do nových domovů odcházejí nejdříve po 12. týdnu, plně očkovaná a odčervená.

Preferujeme zájemce, kteří se na koťátko přijedou předem podívat, osobní kontakt je pro nás důležitý. Koťátka jsou plně socializovaná, naučená používat kočičí toaletu a škrabadlo. Odcházejí se startovacím balíčkem krmení pro první dny a samozřejmě s radami a informacemi, jak nejlépe o nového člena rodiny pečovat.

Krmíme superpremiovými krmivy zn. Royal Canin. Z masových konzerv u nás vítězí zn. Gimpet Shiny Cat a Bozita a syrové hovězí maso.

Naše kočičky jsou pravidelně očkovány a odčervovány, jsou testovány na FeLV/ FIV a HCM.